Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вінницькі рятувальники навчаються способам «пошуку внутрішніх ресурсів» — | Новини Вінниці та області

Read Time:42 Second

10 листопада психолог ДСНС провела тренінг «Пошук власних ресурсів» з особовим складом 4 ДПРЗ Головного управління Вінниччини (м.Жмеринка).

Мета тренінгу — виявлення психоемоційних станів особового складу, зниження емоційного напруження, аналіз власних можливостей та цілей, закріплення відчуття власної значимості та дієвості співробітників. В ході тренінгового заняття учасники ознайомлювалися з поняттям “ресурс”, що таке “бути в ресурсі”, способами “пошуку ресурсу”, його значенню в екстремальних умовах та в повсякденній діяльності Під час практичних вправ психолог надала можливість рятувальникам попрактикуватись у самоаналізі, переглянути власні прагнення та переоцінити цілі життя, знайти нові можливості та джерела для натхнення й радості. Дуже важливим є те, щоб усі стресові ситуації закінчувалися позитивно, адже від рішучості та впевненості дій, спрацьованості та координації дій усіх сил та засобів залежить успіх проведення рятувальних операцій в майбутньому.

  

  

  

  

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *