Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вінницьких кухарів запрошують позмагатися у приготуванні автентичних страв подільської кухні | Новини Вінниці

Read Time:1 Minute, 45 Second

Новини Вінниці / Вінницьких кухарів запрошують позмагатися у приготуванні автентичних страв подільської кухніУ Вінниці відбудеться конкурс «The Best Cook». Захід ініційовали міський голова Сергій Моргунов та спільнота гостинності. Взяти участь у ньому запрошують усіх охочіх- практикуючих та майбутніх кухарів міста. «Змагання» триватимуть впродовж листопада-грудня цього року.

Як вказують у міськраді, проєкт має на меті популяризувати вінницькі страви, гастробренди та автентичну продукцію подільської кухні, допомагати формуванню професійної української кулінарії, сприяти розвитку гастротуризму та створити умови для підвищення туристичної привабливості Вінниці.

«Ідея конкурсу «The Best Cook» була сформована на бізнес-бранчі міського голови з рестораторами Вінниці. Цей проєкт сприятиме розвитку потенціалу регіонального різноманіття національної кухні та популяризації українських страв як культурного надбання і складової нематеріальної культурної спадщини, – зауважив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний. – Також це чудова нагода підвищити професійну майстерність кухарів, без огляду на те, чи вони вже визнані в індустрії, чи тільки починають свій шлях. Ініціатива допоможе створити нові можливості для розвитку гостинності та гастрономічного туризму у Вінниці».

Брати участь в конкурсі можуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які працюють кухарями на території громади або здобувають професію кухаря.

Конкурс буде проводитись в три етапи:

  • перший – прийом заявок-анкет до 15 листопада;
  • другий (відбірковий) – з 17 листопада по 10 грудня;
  • третій етап (фінальний) – 15 грудня 2021 року.

Для участі у першому етапі конкурсу кандидати подають наступні документи:

— заява-анкета (за посиланням http://surl.li/anncx );

— копія паспорта (сторінки 1 та 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або ID-картки разом з копією довідки про реєстрацію місця проживання;

— копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера облікової картки платника податків.

Зазначені документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] (з позначкою «На конкурс The Best Cook»).

Оцінювати роботу учасників будуть відомі шеф-кухарі, представники громадських організацій і об'єднань та почесні гості. Призери конкурсу отримають дипломи та премії. Призовий фонд складає 113 525 грн.

Конкурс проводиться на виконання заходів Програми розвитку туризму Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки в частині стимулювання розвитку гастрокультури.

З деталями участі, проведення та термінами, можна ознайомитися у положенні конкурсу за посиланням https://cutt.ly/VR7w9ub.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *