В банківській системі України 306,9 млрд гривень непрацюючих кредитів » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:52 Second

Частка непрацюючих кредитів у банківській системі станом на 1 квітня 2021 року вперше знизилася до рівня нижче 40%. Проте ¾ з таких кредитів (306,9 млрд грн) продовжують обліковуватися на балансах державних банків, підкреслив голова Ради НБУ Богдан Данилишин на власній сторінці у фейсбуку.

У березні обсяг непрацюючих кредитів у банках знизився на 4,9 млрд грн, з яких близько половини — за рахунок зниження непрацюючих кредитів у державному Приватбанку (на 2,4 млрд грн).

Водночас кредитна активність банків продовжує залишатися низькою, констатує Данилишин. Працюючі кредити банків зросли у березні лише на 0,7% (+4,2 млрд грн), головним чином за рахунок кредитування фізичних осіб (+3,7%, або +5,7 млрд грн). Натомість працюючі кредити корпоративному сектору збільшилися у березні лише на 0,2% (+0,7 млрд грн), а їх загальний обсяг залишається близьким до свого значення на початку року.

Слід відзначити, зауважив очільник Ради, прискорене зростання гривневих працюючих кредитів корпоративному сектору (+5,0 млрд грн у березні), тоді як працюючі корпоративні кредити в іноземній валюті скоротилися на 4,3 млрд грн в еквіваленті.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Європейські фонди в квітні повернулися до закупівель золота » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Інфляція зростає: що і на скільки подорожчало у квітні » — новости экономики Украины | Экономика