Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

В ДСНС привітали працівників Української гідрометеорологічної служби — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 52 Second

  19 листопада, в ДСНС України відбулись урочистості з нагоди святкування професійного свята українських гідрометеорологів, а також поважного ювілею — 100-річчя від дня заснування Української гідрометеорологічної служби.

 Привітати гідрометеорологів завітав Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін. Звертаючись до присутніх, він сказав, що значення Укргідрометеослужби важко переоцінити для сталого соціально-економічного розвитку та безпеки держави.

   “Ми розуміємо, що отримати коректний прогноз погоди сьогодні є потребою кожної людини. Крім того, практично всі галузі економіки залежні від цієї інформації. Не менш важливою вона є для військового сектору, системи охорони здоров’я, цивільної авіації та всіх інших. Тому ваша праця є дуже потрібною та важливою”, — наголосив Євгеній Єнін.

   За самовіддану роботу подякував працівникам Гідрометеорологічної служби та привітав їх зі святом ТВО Голови ДСНС України Сергій Крук.

   “Колеги, вітаю вас і бажаю, щоб кожен складений вами прогноз був основою для підвищення добробуту українців. Зі свого боку, хочу запевнити, що всіляко сприятиму процесу переоснащення Української гідрометеорологічної служби, аби вона мала можливості функціонувати на рівні служб провідних країн світу”, — підкреслив він.

  У свою чергу, Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, беручи слово, акцентував на тому, що хоча становлення самостійної Гідрометеорологічної служби незалежної України відбувалося в складних економічних умовах, їй вдалося зберегти головне своє багатство – високоосвічених професіоналів, відданих своїй справі, які сумлінно працюють на благо суспільства та заради безпеки кожного з нас.

  Під час заходу працівники гідрометеорологічної служби отримали відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

  Довідково. Щороку 19 листопада, згідно з Указом президента України у 2003 році, працівники Гідрометеорологічної служби відзначають своє професійне свято. Підставою для цього є історичний факт: саме 19 листопада у 1921 році Декретом Ради Народних комісарів України було створено Українську метеорологічну службу – Укрмет.

  З 2005 року гідрометеорологічна служба працює у відомствах з реагування на надзвичайні ситуації, а сьогодні входить до системи органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Наші гідрометеорологи пліч-о-пліч з рятувальниками беруть активну участь у різних важливих заходах щодо ліквідації наслідків надзвичайних подій. Також вони сумлінно працюють у системі попередження стихійних і небезпечних природних явищ, прогнозування погоди, водного режиму, урожаю, екологічного моніторингу, що є вагомою складовою національної безпеки.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *