В ДСНС розпочалися командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East IIІ” — | Новини Вінниці та області

Read Time:52 Second

26 травня в ДСНС України розпочалися дводенні командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East IIІ”. Метою навчань є посилення реагування на надзвичайні ситуації та поглиблення співпраці між Україною та країнами Європейського Союзу у даній сфері.

Відкриваючи захід, директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук зазначив, що в контексті інтеграції України до Європейського Союзу проведення подібних спільних навчань є надзвичайно важливим компонентом, який дозволяє  не тільки продемонструвати європейським партнерам національну систему  та основні операційні процедури з реагування на надзвичайні ситуації, але і визначити аспекти, які слід поліпшити та привести до європейських стандартів.

Українська Служба порятунку та інші національні відомства під час третьої фази програми “PPRD East IIІ” відпрацьовують дії при ліквідації наслідків повеней, демонструючи свою професійну готовність, оперативність реагування та злагоджену взаємодію.

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію у світі, викликану поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, КШН проходять у дистанційному режимі з використанням онлайн-інструментів. Комунікація з європейськими партнерами здійснюється з використанням онлайн платформи ZOOM.

Командно-штабні навчання продовжуються 27 травня.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post На Львівщині розпочались ХХХІІІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля (ВІДЕО) — | Новини Вінниці та області
Next post Вінницька область:рятувальники продовжують навчати підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності — | Новини Вінниці та області