В ООН говорили про реалізацію гендерної політики в Україні

Read Time:1 Minute, 30 Second

Представники України під час 65-ї сесії Комісії Організації Об’єднаних Націй зі становища жінок взяли участь у більш як 10 заходах і доповіли про кроки, які здійснює держава у напрямку реалізації гендерної політики.

Про це повідомила заступниця голови делегації, заступниця міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, представляючи в Укрінформі звіт про результати поїздки.

«Уряд затвердив понад 20 індикаторів для формування гендерно-чутливої політики та моніторингу реалізації відповідних цілей. Також Україна у 2020 році приєдналася до Партнерства Біарріц (рівні права та можливості жінок та чоловіків – ред.) та Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (ЕРІС). Було розроблено й затверджено державну програму щодо протидії домашньому насильству», — сказала Ревук.

За її словами, в ООН вона привернула увагу до процесів інтеграції гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства, що дає змогу формувати політику, враховуючи інтереси різних груп жінок і чоловіків.

«Було зазначено, що ми впроваджуємо нормативно-правову базу для створення умов щодо розширення участі жінок в ухваленні політичних рішень і врегулювання питання забезпечення права голосу жінок і чоловіків на виборах, а також щодо розробки й ухвалення Другого національного плану дій до Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», — зазначила Ревук.

Вона нагадала, що урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко виступила під час загальної дискусії з національною доповіддю на тему розширення прав та можливостей жінок та їхній зв’язок зі сталим розвитком.

Крім того, у межах Комісії ООН було обговорено проблеми, пов’язані з COVID-19, і щодо наслідків продовження агресії з боку РФ.

Члени делегації уряду України та представники українських громадських організацій брали участь у 65-й сесії Комісії Організації Об’єднаних Націй зі становища жінок 15 – 26 березня 2021 року. Цьогоріч через обмеження у зв’язку з пандемією засідання відбувалися в онлайн-форматі.

Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post GISMETEO: Япония разработает космический пассажирский транспорт — КОСМОС |
Next post СБУ передала Чехії архіви з доказами репресій проти її громадян у СРСР