В следующем году врачам планируют повысить зарплату до 20 тыс. грн., медсестрам – до 13,5 тыс. грн.

Read Time:1 Minute, 8 Second

В проекте бюджета на следующий год предусмотрены средства на повышение заработных плат медработников. Об этом проинформировал на своей странице в Фейсбуке Министр здравоохранения Украины Виктор Ляшко.

«У проєкт бюджету на 2022 рік закладено суттєве збільшення заробітних плат медикам. Сьогодні проєкт схвалили на засіданні Уряду та передаємо до Верховної Ради України.

На виконання указу Президента України Володимира Зеленського у проєкті бюджету передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень — для середніх медичних працівників.

Плюс 33,8 млрд грн (порівняно з минулим роком) додаємо в програму медичних гарантій. Саме ці кошти будуть спрямовані на збільшення заробітної плати лікарів та середніх медичних працівників.

Що ще передбачено у проекті Державного бюджету у 2022 році 2,6 млрд грн на закупівлю вакцин для захисту населення від COVID-19, яка і надалі буде безоплатною для кожного українця (покриття інших витрат на вакцини плануємо здійснити за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій)

3,1 млрд грн для централізованої закупівлі обладнання для покращення матеріально-технічної бази лікарень, бактеріологічних, генетичних та фізико-хімічних лабораторій

789,5 млн грн на проведення трансплантацій в Україні

300 млн грн на розвиток біокластеру, що в 3 рази більше, ніж цього року з потенційним розширенням ще на 735 млн.

Також, сьогодні Уряд призначив заступника Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Марія Карчевич, вітаю, продовжуємо працювати!».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post В Краматорске ушла из жизни коммерческий директор «Сапфира» Анна Алиева
Next post На Николаевщине задержали и.о. замначальника райотдела полиции, который требовал от подчиненных «откаты» за взятки от нарушителей ПДД