В Україні може з’явитися новий політичний проект » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:52 Second

Україна перебуває напередодні нового політичного циклу. Це пов’язано з тим, що більшість політичних експертів прогнозують у найближчій перспективі перекроєння всього політичного ландшафту. Ряд авторитетних політологів та політтехнологів передбачають, що новий політичний проект буде пов’язаний з Рінатом Ахметовим та його близьким оточенням.

Тим часом Рінат Ахметов у коментарі для Радіо Свобода запевнив: «жодними новими чи старими політичними проєктами» він «займатись не збирається».«І дуже хотів би, щоби мої друзі теж ними не займалися. Але впливати на них я не можу – це їхнє право, їхній вибір і їхня відповідальність. Я вважаю, що кожен має робити свою справу: бізнесмени займатися бізнесом, а політики – політикою. І я категорично проти того, щоби було навпаки – коли бізнес іде в політику, а діючі політики стають бізнесменами», – наголошує олігарх.

Окремі політтехнологи пов’язують перспективи створення нового політичного проекту з наближеними до головного олігарха країни – Вадимом Новинським та Борисом Колесніковим. Борис Колесніков вже відкинув ймовірність того, що він може незабаром очолити новий політичний проект. Тому більшість експертів сходиться на тому, що новий політичний проект найімовірніше очолить Вадим Новинський.

Український журнал «Економіст»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Хто буде куратором українського напрямку в Держдепі США » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Гривня на міжбанку може значно зміцнитися » — новости экономики Украины | Экономика