В Україні розширять кредитування малого і середнього бізнесу » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 6 Second

Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила надання Україні додаткових $100 млн. Ці гроші нададуть АТ «Укрексімбанк» на кредитування малого і середнього бізнесу. Про це пише Ліга з посиланням на пресслужбу СБ.

За цією програмою «Доступ до довгострокового фінансування» Укрексімбанк буде видавати кредити експортоорієнтованому бізнесу, який постраждав від пандемії covid-19. Кредити будуть розраховані на більш тривалий термін погашення, ніж зараз пропонує ринок, додали в СБ.

«Ці нові кредити від Укрексімбанку будуть створювати робочі місця, стимулювати конкурентоспроможність, допомагати українським компаніям знаходити нових клієнтів за кордоном, збільшувати доходи і сприяти скороченню бідності в міру виходу України з пандемії», — заявив регіональний директор Світового банку по Східній Європі Аруп Банерджі.

У Світовому банку додали, що раніше більшість підприємств, які отримують кредити за цією програмою, працюють в сільському господарстві і харчовій промисловості.

Програма «Доступ до довгострокового фінансування» від СБ була запущена 2018 року. На неї СБ виділив $150 млн. За цей час кредити отримали більше 50 підприємців.

З 1992 року Всесвітній банк надав Україні кредитів на $13 млрд за 70 програмами. Зараз С Б реалізує в Україні інвестпроєкти на $3,3 млрд.

Зокрема, в 2021 році Україна повинна отримати 2,5 млрд грн на закупівлю вакцин, $ 90 млн на вакцинацію і ще $ 200 млн на освіту.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко нагадав, що Україна з минулого року чекає два транші DPL Світового банку по $350 млн кожен.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post НБУ збільшує обсяги рефінансування комерційних банків » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Золото продовжить дорожчати і цьому допоможуть три фактори » — новости экономики Украины | Экономика