Вчителі можуть залишитися без зарплати: у держбюджет не доклали грошей

Read Time:51 Second

Дефіцит освітньої субвенції на виплату заробітної плати працівникам освіти мають 76% органів місцевого самоврядування.

У 2018 році дефіцит освітньої субвенції для міст та об'єднаних територіальних громад на виплату заробітної плати вчителям складає 4,4 млрд грн. Щоб не допустити затримок по виплаті зарплати вчителям, кошти вимушено виділяються з доходів місцевих бюджетів, інформує Ukr.Media економіка і політика.

Повідомляється, що Асоціація міст України звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою переглянути існуючий порядок нарахувань, зазначивши, що дефіцит освітньої субвенції на виплату заробітної плати працівникам освіти мають 76% органів місцевого самоврядування.

Державний бюджет на 2018 рік передбачає 26,6 млрд грн. в якості освітньої субвенції на виплату заробітної плати, проте актуальна потреба досягає 31 млрд. грн. У зв'язку з цим на кінець поточного року перед педагогами може виникнути борг у розмірі 4,4 млрд грн.

Дане питання обговорювалося на рівні Міністерства освіти, де серед усього іншого запропонували провести оптимізацію в громадах, де вартість утримання однієї дитини перевищує середню по Україні, що становить 14,9 тис. грн.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Сьогодні у Македонії проводять референдум про перейменування країни
Next post У Пенсійному фонді розповіли детальніше про етапи масової оцифровки пенсійних справ українців