Ветерани ВВВ до Дня Перемоги отримають грошову допомогу — Яценюк

Read Time:1 Minute, 6 Second

Сума персональної виплати складе до 3 тисяч гривень. Кабінет міністрів України виділить 882 мільйони гривень на грошову допомогу ветеранам Другої світової війни.

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом в Європі та 70-ї річниці закінчення Другої світової війни.

"Ми повинні вшанувати кожного ветерана, який воював під час Другої Світової війни… Інваліди першої групи та ті особи, які мають найбільші заслуги, отримають по 2 тис. 835 гривень. Загальний обсяг видатків — 882 млн", — каже Яценюк.

Він також нагадав, що під час Другої світової війни загальний обсяг втрат України становив 40% людських і матеріальних втрат, населення України зменшилося на 14 мільйонів чоловік.

При цьому він підкреслив, що приватизація перемоги над нацизмом Російською Федерацією неприпустима. "Спроба Російської Федерації переписати історію, приватизувати перемогу у Другій світовій війні і привласнити цю священну і історичну боротьбу над нацизмом повинні бути припинені", — сказав Яценюк.

Нещодавно Верховна Рада зрівняла в правах радянських героїв визвольних рухів і членів УПА.

"Борцями за незалежність України у XX столітті визнаються особи, які брали участь у всіх формах політичної, збройної та іншої колективної та індивідуальної боротьби за незалежність України", — йдеться в законі.

Також парламент заборонив в Україні нацистську і комуністичну ідеологію. Закони ще не вступили в силу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Порошенко скликав спеціальне засідання РНБО з питань реформування «Укроборонпрому»
Next post Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 5 пожеж, а також знищили 2 вибухонебезпечні предмети — Новини Чернігова та області