Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вячеслав Соколовий: «У Вінниці вперше Міжнародний день студента відзначають так яскраво та творчо» | Новини Вінниці

Read Time:1 Minute, 26 Second

Новини Вінниці / Вячеслав Соколовий: «У Вінниці вперше Міжнародний день студента відзначають так яскраво та творчо»На Європейській площі у Вінниці 16 листопада відбувся молодіжний захід до Міжнародного дня студента. Студенти різних освітніх закладів області підготували та продемонстрували флешмоб. Участь у ньому взяли понад 400 студентів.

«В швидкому плині бажаю вам, щоб ваша активність, розум, мудрість і таланти ви використали, для того, щоб створити себе. Студенти завжди були авангардом молоді, найбільш волелюбною та незалежною частиною суспільства. Не тільки в майбутньому, а вже сьогодні країні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу розбудови держави та розвитку кожної громади. Студентські роки – це той час, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Бажаю вам здорових амбіцій, які приведуть вас до мети», – привітав молоде покоління голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Він подякував за ініціативу такого масштабного святкування та велику організаційну роботу обласному молодіжному центру «Квадрат». 

«Вперше у Вінницькій області так яскраво проходить Міжнародний День студента. Вірю, що таке свято стане в нас традиційним. Ви – студенти – велика сила», – додав Вячеслав Соколовий.

Голова облради закликав студентство до популяризації вакцинування. Він наголосив, що на площі розміщений пересувний пункт вакцинації, де кожен може вакцинуватися.

За активну участь у розвитку молодіжного руху Вінниччини та з нагоди Міжнародного дня студентів В.Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації кращим студентам освітніх закладів Вінниччини.

На Європейській площі були розміщені локації закладів освіти разом із їхніми логотипами, які виготовили самі студенти з різних матеріалів. Наприкінці заходу організатори визначили переможців конкурсу «Кращий логотип чи герб закладу», усі учасники студфесту отримали подарунки від спонсорів та подяки від МЦ «Квадрат». Також на святкування виступала творча молодь, кавер-гурт «PULSAR», були дискотека просто неба та патріотичне вогняне шоу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *