Вижницький район: керівництво ГУ ДСНС представило начальника та заступника начальника Вижницького районного відділу — | Новини Буковини

Read Time:49 Second

У зв’язку із проведенням реорганізації в Головному управлінні ДСНС України у Чернівецькій області було створено нові підрозділи. Сьогодні в приміщенні Вижницької  районної державної адміністрації особовому складу  новоствореного підрозділу та керівництву району було представлено  очільника новоствореного Вижницького районного відділу ГУ ДСНС України у Чернівецькій області підполковника служби цивільного захисту Олександра Ткача та його заступника – майора служби цивільного захисту Костянтина  Кримова.

Також в урочистій обстановці перший заступник начальника Головного управління ДСНС Олександр Айсюк вручив нагрудний знак ДСНС «Знак пошани» ветерану служби Володимиру Різаку.

Окрім цього, під час заходу керівництвом ГУ ДСНС було обговорено з головами Вижницької  районної  державної адміністрації та Вижницької  районної  ради засади подальшої співпраці місцевої влади, органів місцевого самоврядування та рятувальників, з’ясовано проблемні питання, окреслено основні напрямки покращення захисту населення, враховуючи досвід надзвичайних ситуацій, які мали місце на території району, зокрема повені 2020 року.

   

    

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники попереджають про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах! — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: рятувальники нагадали дошкільнятам правила пожежної безпеки — | Новини Буковини