Вижницький район: рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати допомогти» для школярів — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 21 Second

Щоб діти пам’ятали та дотримувались правил безпеки життєдіяльності рятувальники спільно з Добровільно пожежним товариством та Обласним товариством Червоного хреста організували акцію «Запобігти, врятувати допомогти». Захід провели на території навчального закладу в селі Мигове, який проходив у два етапи — теоретичні та практичні заняття.

Спочатку рятувальники поспілкувались з дітьми щодо важливості дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Після цього, розпочалась практична частина заходу. Спочатку було організовано евакуацію дітей та персоналу школи. За задумом у навчальному закладі сталася пожежа на 2 поверсі будівлі. Після того, як у школі пролунав сигнал тривоги, вчителі разом з школярами покинули приміщення. Коли діти вийшли на подвір’я школи розпочався практичний етап на якому вони могли побачити дії рятувальників з ліквідації умовної пожежі та порятунку людей. Окрім цього, працівники Гірського пошуково-рятувального відділення показали способи транспортування потерпілих з 2 та 3 поверхів школи. Після показових виступів почалася практична частина для школярів, де вони мали змогу оглянути пожежний автомобіль, приміряти бойовий одяг та каски, а також спробувати самотужки ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника. Працівники Групи піротехнічних робіт продемонстрували дітям макети вибухонебезпечних предметів часів минулих Світових війн та розповіли про небезпеку таких знахідок, а працівники Гірського пошуково-рятувального відділення провели показове заняття з рятування людей на воді. Також, діти могли отримати навички надання домедичної допомоги проводячи не прямий масаж серця та штучне дихання.

Такі заходи мають важливе значення, адже діти окрім теоретичних знань отримують і практичні навички, що дає можливість набагато краще запам’ятати правила безпеки життєдіяльності.

 

  

  

  

  

   

  

      

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Комунікаційники ДСНС поглибили знання щодо роботи із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: фахівці Служби 101 провели рейд серед населення — | Новини Буковини