Вінницькі рятувальники психологічно готуються до роботи з постраждалим населенням – | Новини Вінниці та області

11 травня з метою навчання ефективним методам самовідновлення та підготовки до роботи з населенням, з групою навчального пункту АРЗ СП психологом Головного управління проведено тренінг.

Матеріал тренінгу відображає новітні наукові дані та загальну думку міжнародної професійної спільноти щодо надання підтримки людям одразу після надзвичайно стресових подій. Він призначений тим, хто має можливість надавати допомогу людям, які пережили екстремальну ситуацію, побували в небезпечних умовах.

Рятувальники повправлялися у налагодженні взаємодії та встановленні довіри, удосконалювали навички комунікації, переглянули специфіку роботи із вразливими групами населення.

Учасники тренінгу мали змогу ознайомитись з процедурою надання людям підтримки з повагою до їх гідності, культури та можливостей. До того ж, присутні мали змогу «спробувати», як починати діяти в новій ситуації безпечно для себе та інших і не завдавати своїми діями шкоди.

Відділ соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 


Previous post Нікопольський район: проведені комісійні обстеження населених пунктів та об’єктів, розташованих у лісових масивах – | Новини міста Дніпро та області
Next post МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *