Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Визначили переможців полтавського обласного конкурсу мініатюр — Новости Полтавы и области

Read Time:2 Minute, 35 Second

Конкурс мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти на Полтавищі проводять щорічно.

Цьогоріч на конкурс подали 108 робіт у 10 номінаціях. Педагоги з усієї області розкривали тему конкурсного завдання “Обереги – сакральні символи через плин віків”, повідомили у Полтавському ОЦЕВУМі.

 

За підсумками роботи журі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації І місце посіли:

– Бакляк Оксана Євгенівна – керівниця гуртка виготовлення сувенірів “Творча майстерня” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Бісероплетіння” та “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Горєлова Ганна Василівна – керівниця гуртка “Колорит” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Декоративний розпис”);

– Козлова Олександра Валеріївна – керівниця гуртка прикладної графіки “Малювака” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Король Дмитро Васильович – керівник гуртка “Декоративно-ужиткове мистецтво” Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (номінація “Паперопластика”);

– Мар’яненко Ірина Миколаївна – керівниця гуртка “Креативний дизайн” Центру естетичного виховання Миргородської міської ради (номінація “В’язання”);

– Порощай Тетяна Вікторівна – керівниця зразкового художнього колективу гуртка кераміки “Обереги” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Ліплення”);

– Трохимчук Оксана Олександрівна – керівниця гуртка “Світ природи” Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з природного матеріалу”);

– Хмарська Ольга Миколаївна – керівниця гуртка “Декоративні квіти” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Вишивка”);

– Чех Іван Федорович – керівник гуртка різьблення по дереву “Умілець” Хорольського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Деревообробка”).

За ІІ місце у конкурсі грамоти отримають:

– Адамчук Анастасія Олександрівна – керівниця гуртка “Паперові фантазії” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

– Ангелова Валентина Володимирівна – керівниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва “ART’A” Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

– Березовець Віра Вікторівна – керівниця гуртка “М’яка іграшка” Центру естетичного виховання Миргородської міської ради (номінація “В’язання”);

– Василенко Анна Володимирівна – керівниця гуртка “Фантазія” Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості  (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Воронянська Ольга Миколаївна – керівниця гуртка “Бісероплетіння” Диканьського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Бісероплетіння”);

– Горпинченко Віта Миколаївна – керівниця гуртка “Виготовлення сувенірів” Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (номінація “Вишивка”);

– Греджук Лілія Ярославівна – керівниця гуртка “Різнобарв ҆я” Об ҆єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кременчуцької міської ради (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Колодяжна Світлана Григорівна – керівниця  творчої майстерні народного декоративно-ужиткового мистецтва “Барвінок” Карлівського міського центру позашкільної освіти (номінація “Декоративний розпис”);

– Костенко Майя Антонівна – керівниця гуртка “Трансформери” Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти “Лідер” (номінація “Деревообробка”);

– Кулакова Марина Миколаївна – керівниця Майстерні по виготовленню м ҆якої іграшки Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вишивка”);

– Лебединська Анастасія Леонідівна – керівниця гуртка “Пластиліновий живопис” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Ліплення”);

– Лисиця Катерина Василівна – керівниця гуртка “Дивосвіт” Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з природного матеріалу”);

– Мірошниченко Анна Олегівна – керівниця гуртка “Кольорові промінчики” Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Декоративний розпис”);

– Перова Вікторія Миколаївна – керівниця Центру дитячої творчості Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (номінація “Декоративний розпис”);

– Плакса Оксана Михайлівна – керівниця Центру дитячої творчості Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Чех Олена Федорівна – керівниця гуртка художньої вишивки “Рушничок” Хорольського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”).

 

концерт, мініатюри


Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *