Влада Херсона «відгородилася» від проблеми Почесного громадянина міста, ліквідатора аварії на ЧАЕС » Новини Херсона

Read Time:1 Minute, 26 Second

У Херсоні підприємиця нахабно «залізла» на дачну ділянку  86-річного пенсіонера, зруйнувала його приватне майно і відібрала шматок землі.

Ним виявився Борис Олександрович Нестеров – Почесний громадянин Херсона, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС. 
Наразі Борис Нестеров вимушений відстоювати свої законні майнові права. Ось такий «подарунок» напередодні 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи отримала людина, яка у важкий час стала на захист країни від  радіаційної небезпеки. 
У нерівній боротьбі з впливовою «бізнесвумен»  пенсіонера підтримують  чорнобильські громадські  організації. Були сподівання й на допомогу з боку міської влади Херсона, враховуючи що справа стосується Почесного громадянина міста. Але у відповідях  на запити громадських організацій юристи мерії як відрізали: «Це не компетенція Херсонської міської ради». 
Можливо, юридично  воно і так, однак, окрім законів на папері є ще й  людські закони. А от про них в мерії , схоже, не чули.  Хоча мер не втомлюється повідомляти херсонцям у соцмережах,  що про їхні проблеми знає, готовий допомагати у їх вирішенні і міняти життя містян на краще. 

Не зрозумілим для представників громадських організацій виглядає й небажання міського голови Ігоря Колихаєва зустрітися з чорнобильцями напередодні річниці аварії на ЧАЕС. 

« Зустрічі керівників міста з чорнобильцями, на яких обговорювалися проблеми і будувалися плани, завжди були традицією. Чому цього року, коли відзначаються 35 роковини Чорнобильської катастрофи і є відповідний наказ Президента України, мер Херсона вирішив «зламати» цю традицію, ми не розуміємо. З огляду на таку позицію мера, чи можна взагалі сподіватися на підтримку міської влади у вирішенні проблем херсонців, тим більш Почесних громадян міста, зокрема й ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС?   –  запитує голова  ГО «Союз ветеранів і інвалідів Чорнобиля»  Валерій Гурківський і звертається до Ігоря Колихаєва, – Пане мер, не ховайтеся, поговоріть з людьми,  які заслуговують на вашу увагу, адже свого часу вони ризикували життям і здоров’ям заради безпеки і майбутнього країни».

 джерело

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Амарантові вершки за технологією гідроудару виробляють на Херсонщині » Новини Херсона
Next post Вдова советского певца Евгения Мартынова рассказала о своей боли