Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Встигла поматюкатися”: як батьки черкаських школярів відреагували на продовження канікул | Последние новости Черкасс за сегодня

Read Time:1 Minute, 46 Second

29 жовтня 2021, 19:40

Фото тематичне

Сьогодні департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради порекомендував освітнім закладам міста знову продовжити канікули. Цього разу — через погіршення ситуації з коронавірусною пандемією.

Таким чином школярі на канікулах перебуватимуть до 7 листопада — три тижні поспіль. Журналісти «Про все» зібрали найяскравіші реакції черкаських батьків на канікули, які вони публікували в соціальних мережах, і дізналися, що їх найбільше турбує.

Юристка Людмила Бордунос опублікувала на своїй сторінці короткий опис вражень від новини: «Мат і зла… Канікули до 7 жовтня. Вчіть дітей вже дистанційно!».

Її обурення підтримала й черкащанка Алла Юрковська, зазначивши, що через таке рішення настане «кінець» не лише навчанню, а й канікулам.

Більшість батьків із Черкас обурені, що школи досі не перейшли на дистанційну освіту. Замість цього тижневі канікули перетворилися на тритижневі. Що буде далі — невідомо.

— У мене таке питання: чому в Києві, де з першого листопада буде «червона» зона, діти навчаються дистанційно, а в Черкасах школярі вже третій тиждень на канікулах? — обурилася Людмила Сидоренко.

Її підтримала й Любов Копелець, зауваживши, що таким чином діти не навчатимуться нормально до зимових канікул, а вже після них — недовго й до весняних.

У соціальних мережах черкащани обурюються з приводу канікул: дехто жартує, що хотів би такі подовжені канікули, коли навчався у школі. Інші ж зауважують, що через такі канікули й погані знання навчатимуться в одному класі по два роки.

Директорка черкаської школи №28 Тетяна Скорик каже, що попри продовження канікул вчителі щодня на роботі. Вона просить і батьків слідкувати за тим, аби діти не втрачали зв’язок з класними керівниками й за можливості опановували шкільну програму.

— Усі учителі щодня на роботі. Їм дано доручення працювати дистанційно, але не за програмою, а за індивідуальними завданнями з дітьми, які хочуть і мають можливість працювати. Навіть група продовженого дня працюватиме з дітьми онлайн, — пояснила освітянка.

Олександр Радуцький опублікував допис, у якому зауважив, що й надалі діти до школи не підуть — після того, як закінчаться канікули, їх можуть перевести на дистанційне навчання.

Водночас поки що незрозуміло, яким чином черкаські школярі відпрацьовуватимуть «розважальні тижні». У департаменті освіти та гуманітарної політики цю ситуацію не коментують, проте зазначають, що наразі актуальніше — здоров’я дітей. Імовірно, початок літа дітям доведеться провести за шкільними партами.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *