У Capital Economics очікують подальшого зростання цін на пальне » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:51 Second

Стратеги Capital Economics заявили, що очікують подальшого зростання цін на нафту протягом наступних двох кварталів. Відновлення попиту в той час, коли пропозиція буде залишатися відносно обмеженою, має збільшити дефіцит на світовому ринку нафти і підштовхнути ціну на нафту марки Brent до 75 доларів за барель до 3-м кварталом 2021 року.

Однак вони вважають, що потім ціни почнуть знижуватися, оскільки збільшення пропозиції призведе до того, що ринок перетвориться в профіцит.

«У міру поширення вакцин і зняття обмежень, ми очікуємо різкого зростання споживання нафти. Зокрема, ми вважаємо, що підвищений попит на поїздки буде означати, що споживання нафти перевищить рівень до пандемії в третьому кварталі цього року, що підтверджує наш прогноз про те, що ціна на нафту марки Brent досягне піку в цей час і складе близько 75 доларів за барель».

«Сильне зростання попиту на нафту в цьому році збереже дефіцит на ринку. Але зростання цін неминуче буде стимулювати зростання пропозиції. Наші прогнози на кінець року по Brent становлять 70, 60 і 55 доларів за барель на 2021, 2022 і 2023 роки відповідно».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Ціни на сировинні товари зіткнуться з низкою перешкод для зростання » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Kia анонсировала таинственную новинку на базе Seltos » Автоновости