У Червонограді відбувся фестиваль пам’яті відомої писанкарки Юлії Бурко – Новини Львова та області

 13.09.202113.09.2021 Культура Новини

Впродовж двох днів, 11 та 12 вересня, у Червонограді відбувався фестиваль пам’яті Юлії Бурко «При Майстрах якось легше…. Вони – як атланти», під час якого жителі й гості міста мали нагоду вшанувати пам‘ять мисткині, дізнатись більше про її активну громадську й творчу діяльність, а також завітати до світлиці Тараса Городецького (що була відкрита завдяки старанням та зусиллям Юлії Бурко), взяти участь у майстер-класах відомих митців, котрі свого часу товаришували й співпрацювали з Юлією Миколаївною. Про це пише прес-служба Червоноградської міської ради.

Зокрема, 11 вересня, під час круглого столу у Червоноградській міській раді «Юлія Бурко: місія краси і самопосвяти», спогадами про Майстриню ділились друзі та рідні, учні та  майстри, які приїхали на фестиваль з різних куточків України – від Яремча до Дніпра.  

Юлія Бурко була не лише видатною майстринею, писанки якої прикрашають приватні колекції по цілому світу, а й берегинею національних традицій. Завдяки її праці в Червонограді відкрито світлицю імені унікального писанкаря Тараса Городецького, проведено фестивалі пам‘яті геніального Майстра, у світлиці відбулось чимало презентацій талановитих майстрів.

Як зауважила під час зустрічі Віра Манько: «Наше головне завдання залишатись самими собою, не догоджати, не розмінюватись на компроміси. Юля Бурко і Тарас Городецький були тими, ким мали бути, якими їх створив Господь. Вони не розмінювались на компроміси, не шукали скарбів, а які мали – віддавали людям. Бажаю усім нам бути достойними їхньої пам’яті»

  • “ТИХЕ ПОЛЮВАННЯ” – як збирати гриби, аби не потрапити до лікарні
  • У Червонограді відбувся фестиваль пам’яті відомої писанкарки Юлії Бурко
  • Лише 7 шкіл зможуть працювати на Сокальщині під час посилення карантину без дистанційки
  • 15 вересня не буде газу в кількох населених пунктах Сокальщини
  • На Львівщині за вихідні потонуло 2 людини, один з нещасних випадків стався в Сокалі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *