Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У дворах багатоповерхівок Вінниці цієї осені висадили 800 дерев, переважно клени та ліпи | Новини Вінниці

Read Time:38 Second

Новини Вінниці / У дворах багатоповерхівок Вінниці цієї осені висадили 800 дерев, переважно клени та ліпиУ Вінниці підвели підсумки цьогорічному озелененню дворів багатоповерхівок. На 164 прибудинкових територіях висоток висадили 800 молодих дерев.

Як повідомляють у Вінницькій міськраді, у дворах багатоповерхівок висадили 153 липи, 388 кленів, 98 платанів та 161 робінію.

«Ці види дерев характерні для нашого клімату, добре приживаються і мають гарну крону. Саджанцям більше трьох років. Їх висота сягає від 2,5 м. Діаметр стовбура – від 5 см. Після висадки дерев ми розповідаємо мешканцям будинків, як доглядати за саджанцями», — каже начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства міської ради Павло Кедись.

За результатами щорічного всеукраїнського муніципального опитування, яке цьогоріч проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), Вінниця є лідером серед українських міст з облаштування дворів та прибудинкових територій багатоповерхівок та зі збереження екології і навколишнього середовища.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *