Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У форматі відеоконференції відбулась зустріч заступника Голови ДСНС із новим куратором українських програм Лісової служби міністерства аграрної промисловості США — | Новини Вінниці та області

Read Time:53 Second

8 листопада у форматі відеоконференції відбулась зустріч заступника Голови ДСНС Руслана Білошицького та нового куратора українських програм Лісової служби міністерства аграрної промисловості США Метта Уилса.

Пан Уилс, якого на зв’язку із Києва представив представник Лісової служби США в Україні Петро Павліченко, повідомив, що попередня, багатолітня кураторка України Шила Слемп, завершила свою діяльність на цій посаді та отримала нове призначення. Сам Метт Уилс, пожежний із 20-річним стажем, має також великий досвід кураторства закордонних програм у державах Азії, переведений на нову посаду керівництвом Лісової служби США, яке усвідомлює важливість українського напряму.

Під час заходу сторони коротко оглянули спільний шлях, пройдений разом у напряму налагодження двостороннього співробітництва, та намітили наступні віхи у сфері запобігання, попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Досягнуто спільного бачення щодо майбутнього обміну делегаціями, навчально-методичної допомоги “Форестерів” науковим та навчальним закладам і пожежно-рятувальним підрозділам ДСНС тощо.

Наприкінці зустрічі сторони висловили готовність до подальшої плідної співпраці, відзначили змістовність діалогу та необхідність регулярного спілкування хоча б раз на місяць поки що у веб-форматі, до покращення пандемічної ситуації в наших країнах.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *