Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У Гайвороні просять допомогти кисневозалежним пацієнтам міської лікарні — Новини Кропивницький

Read Time:1 Minute, 5 Second

Жителів громади просять матеріально допомогти Гайворонської центральній міській лікаріні.

 

kusen maska

На сторінці Гайворонської міськради у фейсбуці опублікували звернення міського голови Романа Волуйка та генерального директора лікарні Олександра Скрипника. Вони просять підтримати хворих на гострі вірусні пневмонії.

Станом на 17 листопада на інфекційних ліжках, розгорнутих у 3-х відділеннях лікарні, перебуває 70 хворих на гострі пневмонії (з них 9 дітей). 22 пацієнтів – Covid-позитивні.

Практично всі хворі є кисневозалежними і 29 кисневих концентраторів не в змозі забезпечити цю потребу стовідсотково. У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для важких киснезалежних хворих використовується медичний кисень з балонів, потреба в яких нараховується десятками на добу для рятування їх життя. Одного балона з киснем (вартістю понад 500 грн без витрат на доставку) часто вистачає лише на декілька годин кисневої підтримки одного пацієнта, – йдеться в повідомленні.

Уточнюють, гроші на рахунках лікарні щоденно зменшуються пропорційно з об’ємом використаного кисню, кількості медикаментів, виробів медичного призначення (шприци, системи для крапельниць тощо), засобів індивідуального захисту медичних працівників та дезінфікуючих і антисептичних засобів. Лише на ці цілі за останні 2 місяці (середина вересня – середина листопада) витратили понад 0,5 млн грн.

Для допомоги відкрили благодійний рахунок:

Банк: АТ КБ ПриватБанк
р/р UA973052990000026004045107202
код ЄДРПОУ 38817151.
У разі внесення грошової допомоги на рахунок лікарні через термінал АТ КБ ПриватБанк – набирати номер послуги 1001.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *