Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У Херсоні встановили камери автофіксації порушення правил дорожнього руху » Новини Херсона

Read Time:59 Second


У Херсоні з 3 листопада запрацювали 4 камери автофіксації порушення правил дорожнього руху. Таких в Україні зараз 236.
Сергій Туровнік має водійський стаж 30 років. Говорить, ці прилади впливають на поведінку водія на дорозі.

«Як знаєш, що камера, ти постійно пригальмовуєш і якась відповідальність за це є», — каже водій.


Одна з камер встановлена на Бериславському шосе, одна — на вулиці Перекопській і дві — на Нафтовиків. Ці напрямки обрали через велику кількість дорожньо-транспортних пригод та порушень дорожнього руху, пов`язаних з перевищенням швидкості, розповіла виконувачка обов`язків старшого інспектора пресслужби управління патрульної поліції у Херсонській області Вікторія Лапіна.

«Камера за допомоги лазера фіксує, робить фото і відеофіксацію автомобіля, визначає швидкість. Ці дані відправляються до загального сервера. Проходить декілька моментів обробки за загальними базами, встановлюються номерні знаки, власник автомобіля і вже потім складається адмін постанова», — каже Вікторія Лапіна.

Автофіксація порушень починається при швидкості руху вище 70 кілометрів на годину, додає Вікторія Лапіна. За це передбачений штраф у 340 грн. Але, на сьогодні, якщо особа протягом 10 днів оплачує штраф, то сума зменшується до 170 грн.
За словами Вікторії Лапіної, після встановлення таких камер в Україні за статистикою кількість ДТП через перевищення швидкості зменшилася на 65 відсотків.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *