У Житомирській області показники не дають змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень, – Остапченко

Read Time:47 Second

  У Житомирській області продовжує діяти червона зона карантинних обмежень. Показники поки що не дозволяють змінити рівень епідеміологічної небезпеки.

  Про це 12 квітня під час онлайн брифінгу в Житомирській ОДА розповіла перша заступниця голови Наталія Остапченко, — пише zhitomir.info.

  «Індикаторні показники Міністерства охорони здоров’я це коефіцієнт виявлення випадків інфікування — повинен бути менше 20% на 10 тисяч населення, охоплення тестуванням менше 300 на 100 тисяч населення, рівень госпіталізації менше 60% на 100 тисяч населення, динаміка рівня госпіталізації менше 50 тисяч і завантаженість ліжок киснем менше 65%.На жаль Житомирська область по показниках коефіцієнт виявлення випадків інфікування, а також рівень госпіталізації і завантаженість ліжок поки що не може похвалитися тим, що ми можемо вийти із карантинної зони червоного рівня тому на сьогодні залишається ситуація така як і була. Дещо ми спостерігаємо покращення динаміки цих показників, але не такі, що дають нам змогу вийти із червоного рівня карантинних обмежень», – зазначила Наталія Остапченко.

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Экс-чиновницу УЗ обвинили в нанесении ущерба почти на 0,5 млн грн
Next post Венгерский профессор создал первый атлас планеты Марс