У Києві завершилися командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East IІI” — | Новини Вінниці та області

Read Time:53 Second

27 травня в ДСНС України завершилися дводенні командно-штабні навчання, що проходили в рамках програми “PPRD East IIІ”. Мета навчань — посилення реагування на надзвичайні ситуації та поглиблення співпраці між Україною та країнами Європейського Союзу у даній сфері.

У навчаннях взяли участь фахівці ДСНС, Держводагентства, Укргідроенерго, представники Товариства Червоного Хреста України та інших відомств.

Упродовж двох днів учасники заходу практично відпрацьовували дії при ліквідації наслідків повеней, демонструючи свою професійну готовність, оперативність реагування та злагоджену взаємодію. У свою чергу європейські партнери у дистанційному режимі спостерігали за процесами прийняття рішень українською стороною, механізмами координації та обміну інформацією.

У перший день навчань увагу було акцентовано на запобіганні та забезпеченні готовності систем цивільного захисту до виникнення надзвичайної ситуації, у другий день — на реагуванні та підтримці приймаючої сторони.

Відпрацьовані під час заходу сценарії мають велике практичне значення для всіх учасників, адже допомагають визначити аспекти, які слід поліпшити у разі виникнення реальної небезпеки.

Нагадаємо, що з огляду на складну епідеміологічну ситуацію у світі, викликану поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, КШН проходили з використанням онлайн платформи ZOOM та інших онлайн-інструментів.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники транспортували громадян, яких було евакуйовано з Сектора Газа (ВІДЕО) — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: до Головного управління ДСНС завітав Державний секретар, директор Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС Румунії — | Новини Буковини