У Пенсійному фонді розповіли, хто має право на достроковий вихід на пенсію

Read Time:42 Second

У ПФУ розповіли про те, хто має право на пенсію за вислугу років, а також про те, що змінилося в українському законодавстві стосовно цього питання.

В Україні громадянам, які планують вийти на пенсію за вислугу років, потрібно мати 26,5 років стада станом на 11 жовтня 2017 року, інформує Ukr.Media.

Про це розповіли в управлінні Пенсійного фонду України Києва.

До внесення змін у пенсійному забезпеченні населення, працівники освіти, охорони здоров'я і соцзабезпечення могли стати пенсіонерами до настання такого віку, маючи необхідний стаж або так звану вислугу років. Однак ця норма була скасована в жовтні 2017 року.

При цьому Конституційний суд України приймав рішення в червні цього року про неконституційність положення щодо підвищення віку. Йдеться про зміни в законі від 2015 року, коли для нарахування пенсії за вислугу років встановили мінімально необхідний вік — 55 років. Це положення вже не діє.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам — Новини Чернігова та Чернігівщіни
Next post Голова Генеральної прокуратури України зупиняє всі будівництва в Одесі