У Сокальській міській раді відбулась зустріч з представниками Асоціації міст України – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 22 Second

 23.04.202123.04.2021 Новини Політика Суспільство

22 квітня представники Львівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Сокальську міську раду. Мета зустрічі – вивчити проблеми громад на місцях, спільно шукати шляхи вирішення.

З керівниками структурних підрозділів міської ради та керівниками комунальних закладів зустрілися Василь Абаімов – виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, Андріан Фітьо – консультант з бюджетних питань у Львівській області, Володимир Хрущак – консультант з комунікацій, Світлана Сидорик та Наталія Сподарик – головні спеціалісти відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами Департаменту фінансів Львівської ОДА.

Міський голова Сергій Касян подякував представникам Асоціації міст України за те, що допомагають територіальним громадам у вирішенні питань, консультують. На Сокальщині наразі є нагальних три питання, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Цьогоріч міська рада недоотримала понад 30 млн грн освітянської субвенції, тому необхідно вирішувати цю проблему на державному рівні, адже вчителі мають отримувати надбавки за престижність праці.

Друге важливе питання – наповнення бюджету, покращення показників дохідної частини, над цим питанням теж працюють. Третя проблема – стан інфрастурктури в ОТГ,багато доріг перебувають в незадовільному стані.

Кожен керівник відділу охарактеризував стан справ та проблемні питання у галузях. Представники Асоціації міст України спільно з органами місцевого самоврядування напрацьовуватимуть пропозиції громад і звертатимуться на державному рівні для вирішення проблемних питань.

Джерело – Сокальська міська рада ОТГ

  • Як їздитимуть автобуси до кладовищ Добрячина та Бендюги на Великодні свята
  • Унікальні писанки Юлії Бурко вже за новими вітринами – все завдяки благодійному марафону
  • У Червонограді висадили близько 150 молодих дерев у сквері по вулиці Героїв Майдану
  • Як святкувати, щоб не захворіти? Рада Церков Львова надала рекомендації щодо релігійних заходів на Вербну неділю та Великдень
  • У Сокальській міській раді відбулась зустріч з представниками Асоціації міст України
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post В Харькове из-за деревьев закроют улицу — Новости Харькова
Next post Як святкувати, щоб не захворіти? Рада Церков Львова надала рекомендації щодо релігійних заходів на Вербну неділю та Великдень – Новини Львова та області