У Сокальській ОТГ розроблять культурно-пізнавальний туристичний маршрут: м. Сокаль, смт. Жвирка, с. Тартаків, с. Варяж, м. Белз, м. Угнів – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 6 Second

 21.05.202121.05.2021 Культура Новини Суспільство

Сокальська міська рада за сприяння Товариства «Просвіта», Львівської асоціації розвитку туризму (Андрій Мацелюх) та ГО «Освітньо-ресурсний центр» (Ігор Каспрук) взяла участь у Програмі «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного Фонду.

Про це повідомили у Сокальській міській раді ТГ. Проєкт «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» серед більш ніж 100 поданих проєктів став одним з кращих. Зараз готують документи для підписання Угоди з Українським культурним Фондом.

Реалізація цього проєкту стимулюватиме розвиток підприємництва навколо обслуговування туристів, а відповідно створить умови для самозайнятості населення, допоможе місцевому бізнесу знайти свою нішу в забезпеченні туристів товарами і послугами, покращить інвестиційну привабливість та імідж громади.

Планується розробити культурно-пізнавальний туристичний маршрут. Мета маршруту: автобусно-пішохідно-велосипедний маршрут, який включатиме культурно-історичні місця, відвідування сакральних місць, парків, агро-садиб Сокальської ОТГ з атракційною можливістю водного туризму (сплави на байдарках).

Ключовими пунктами культурно-туристичного маршруту для туристів будуть м. Сокаль (налічує близько 20 пам’яток архітектури XVI-XXстоліть), смт. Жвирка, с. Тартаків, с. Варяж, м. Белз, м. Угнів.

Фото – Yura Nasanyuk

  • На вихідні синоптики попереджають про грози та сильні пориви вітру
  • Налагоджувальне управління ДП «Львівугілля» відзначило ювілей
  • До Дня захисту дітей телеканал БУЖНЕТ оголосив фотоконкурс
  • Львівський підприємець отримав півмільйона гривень за фіктивну реконструкцію сміттєвого полігону на Червоноградщині
  • Літні канікули розпочнуться влітку. 8 червня – Останній дзвінок
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Сильный ветер и град ожидаются в Харькове и области — Новости Харькова
Next post Сокальський парк стане пам’яткою садово-паркового мистецтва – Новини Львова та області