Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У Вінниці мешканці самовільно встановили на вулиці довжиною 530 метрів чотири «лежачих поліцейських» | Новини Вінниці

Read Time:36 Second

Новини Вінниці / У Вінниці мешканці самовільно встановили на вулиці довжиною 530 метрів чотири «лежачих поліцейських»Якщо у приватному секторі вінничани збирають кошти на ремонт дорожнього покриття, то деякі вважають, що за власним бажанням дорогу можуть «перекривати», встановлюючи «лежачих поліцейських». Оскільки, такі перепони не всі схвалюють, то скаржаться, а ініціаторів карають. Працівники КП «Муніципальна варта» склали протокол на вінничанку, яку вважають причетною до несанкціонованого обмеження руху на провулку Олега Кошового.

Працівники КП «Муніципальна варта», виїхавши на місце, встановили, що 1 жовтня 2021 року одна із місцевих мешканок «вчинила дії організаційного характеру» щодо встановлення лежачих поліцейських» на проїжджій частині загального користування. На підприємстві запевняють, що оскільки жодних дозволів міськрада на це не давала, то це є порушенням умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, яке ускладнює рух транспортних засобів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *