У Залі пам’яті вшанували рятувальника з Донеччини Сергія Полстяного, який загинув у цей день у 2014 році — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 22 Second

30 травня, на території Міністерства оборони України, у Залі пам’яті відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування українських захисників, які загинули у цей день у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У Дзвін Пам’яті сьогодні вдарили 5 разів. Серед тих, кого вшанували під час церемонії, пролунало ім’я і старшого сержанта служби цивільного захисту Сергія Полстяного – командира відділення 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Горлівки ГУ ДСНС України у Донецькій області. Саме у цей день у 2014 році він загинув у Горлівці від вогнепального поранення.

На жаль, тоді ми втратили не лише частину нашої землі, а й своїх рятувальників. Не усі вони загинули під час виконання службового обов’язку: вони пали жертвами проросійських загарбників – були вбиті, закатовані, а від  когось не лишилося навіть світлини на підконтрольній території України. До останнього подиху вони були вірними своїй Батьківщині і пам’ятати про них наш священний обов’язок.

Наступна пам’ятна церемонія, де будуть вшановані загиблі співробітники ДСНС України відбудеться 21 червня.

Довідково: Зала пам’яті захисників України створена у 2018 році для вшанування пам’яті військовослужбовців та представників інших відомств сектору безпеки та оборони, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

У самій Залі розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі саме цього дня за всі роки.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники супроводили гуманітарний вантаж до Республіки Індія — | Новини Вінниці та області
Next post Літак ДСНС транспортував з Запоріжжя до Києва 3-річну дитину — | Новини Вінниці та області