Україна отримає макрофінансову допомогу від Європейського Союзу » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 8 Second

Україна розраховує до вересня отримати 600 млн євро від Європейського Союзу. Це вже другий транш макрофінансової допомоги від ЄС — перший Україна отримала у грудні 2020 року. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, повідомляє пресслужба Мінфіну.

«Ми вдячні Європейській Комісії за підтримку й за допомогу в грудні 2020 року — отримання першого траншу в 600 млн євро. Зараз уряд України та Міністерство фінансів роблять все можливе для виконання умов програми й отримання другого траншу від ЄС до вересня 2021 року», — сказав Марченко.

Щоб отримати кошти, Україна має виконати низку зобов’язань. Зокрема, провести реформи у сферах управління державними фінансами, урядування та верховенства права, покращити бізнес-клімат, реформувати державні підприємства та запровадити секторальні реформи.

9 грудня 2020 року Європейська комісія від імені Європейського Союзу виплатила Україні 600 млн євро в рамках програми макрофінансової допомоги, пов’язаної з covid-19.

Верховна Рада на засіданні 25 серпня 2020 року ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом та Кредитної угоди між Україною і ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро.

23 липня в Брюсселі уряд України підписав міжнародні договори, реалізація яких дасть змогу залучити кредит на пільгових умовах для забезпечення належної стабільності фінансово-економічної системи держави.

Європейська комісія ухвалила рішення надати Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги в зв’язку з пандемією covid-19 в квітні 2020 року.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Позитивні зовнішні фактори сприятимуть зростанню економіки України » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Ціни на сировинні товари зіткнуться з низкою перешкод для зростання » — новости экономики Украины | Экономика