Україна увійде у режим paperless з 24 серпня — Зеленський

Read Time:57 Second

Органи державної влади увійдуть у так званий режим paperless, коли послуги надаватимуться за допомогою цифрових інструментів, із 24 серпня цього року.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Цифровізація», повідомляє кореспондент Укрінформу.

“24 серпня 2021 року Україна увійде у режим paperless, як ми і обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг”, — наголосив глава держави.

Він запевнив, що буде зроблено “все, аби держава без паперу існувала дійсно не на папері”.

“Комп’ютер не має друзів або кумів, комп’ютер не бере хабарів, навіть у біткоїнах. Штучний інтелект може вивчити тисячу мов, але не розуміє слів “домовитись” або “порішать”, — зазначив Зеленський.

Як повідомлялося, у жовтні 2020 року Президент Володимир Зеленський сказав, що завдяки продуктам проєкту з цифровізації "Дія" у 2021 році Україна почне входити в режим paperless, коли всі послуги будуть цифровими.

Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у січні 2021 року заявляв, що в режим paperless Україна перейде з 1 вересня.

Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Україна вдруге направила до Іспанії лист із проханням видати майданівця Липового
Next post Вартість запозичень для урядів єврозони починає підвищуватись » — новости экономики Украины | Экономика