Україна закупить 130 французьких електротягів для Укрзалізниці » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 14 Second

Україна та Франція підписали чотири рамкових угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. З боку Франції документи підписував міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Бруно Ле Мер, повідомляє пресслужба Кабміну.

Підписані договори передбачають реалізацію таких проектів:

постачання 130 електротягів компанією Alstom на суму до 900 млн євро. Рівень локалізації виробництва становитиме 35%;

постачання 370 автодрабин для роботи на висотних будівлях на суму до 300 млн євро. Цей проект повинен стати основою для поновлення пожежної техніки для гасіння пожеж і порятунку людей у висотних будівлях;

проект поліпшення водопостачання в Луганській області на суму 70 млн євро, завдяки чому доступ до води отримають жителі 20 міст і сіл;

проект поліпшення водопостачання в Києві на суму 70 млн євро, реалізація проєкту дозволить поліпшити якість питної води в столиці України для понад 25% її жителів.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, всі проекти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% і вище, що дозволить створити тисячі нових робочих місць.

Як уточнив французький концерн Alstom, підписана угода на суму 900 млн євро дозволить поставити 130 великовантажних електротягів для Укрзалізниці. У повідомленні компанії наголошується, що для проекту такого масштабу потрібно залучити низку французьких заводів Alstom, зокрема в Белфорті, де розташовано глобальний центр передового досвіду локомотивів Alstom, а також Орна, Тарбі, Ле Крезо і Війорбані.

Кабінет Міністрів України 17 лютого цьогоріч схвалив рішення щодо уповноваження Офісу із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) на здійснення супроводу інвесторів під час підготовки та реалізації проєктів зі значними інвестиціями в Україну — понад 20 млн євро.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Міністерство фінансів чекає напружений графік виплат за боргами » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Немецкая компания Mahle создала безмагнитный двигатель для электрокаров » Автоновости