Українські рятувальники відзначили Всесвітній день вишиванки — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 1 Second

20 травня, з самого ранку, в усіх територіальних підрозділах ДСНС майорять барвисті українські орнаменти. Сьогодні співробітники Служби порятунку змінили формений одяг на вишитий, а також долучились до віртуального параду з нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Так, у Чернівцях та у районах області працівники Головного управління прийшли на роботу у вишитому вбранні. Хтось одягнув вишиванку, створену власноруч, інші – свою сімейну реліквію. У такому барвистому вишитому шитті фахівці Служби порятунку зробили фото на пам’ять. Крім цього, у цей день працівники Служби порятунку переглянули документальний фільм про вишиті сорочки «Спадок нації», сценаристом якого є Леся Воронюк – чернівчанка, засновниця свята Дня вишиванки.

Працівники Апарату ДСНС взяли участь у тематичній фотосесії, відтворивши жартівливі образи українців минулих літ.

Одягнувши вишиванки, працівники Служби порятунку Хмельницької області також висловили свою національну й громадянську позицію, зробивши цього дня і свій маленький внесок у збереження українських традицій та культури.

Співробітники Головного Управління ДСНС України у Херсонській області не залишились байдужими до основного національного символу і також одягнули вишиванки.

До загальнонаціонального віртуального параду вишиванок приєднались також рятувальники Києва, Донеччини, Луганщини, Одеси, Запоріжжя, Вінниччини, Дніпропетровщини, Полтавської, Рівненської областей, Волині, тощо.

Загалом, ця традиція з року в рік не втрачає своєї популярності серед представників героїчної професії і у майбутньому обов’язково матиме продовження.

ФОТОАЛЬБОМ


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Синельникове: проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу в житловому секторі — | Новини міста Дніпро та області
Next post Розпочалася ревакцинація українських рятувальників від коронавірусної хвороби COVID-19 — | Новини Вінниці та області