Український бізнес хаотично ставить будь-які курси долара

Корпорації та банки не могли уявити, в який бік будуть рухатися котирування.

Початок валютних торгів 21 червня відбувся у повній розгубленості. Корпорації та банки не могли уявити, в який бік будуть рухатися котирування, тому міжбанк стартував у дуже широкому курсовому діапазоні (хоча і зниженням валютного котирування на 2 копійки) — у рамках 26,20-26,40 грн./$, повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко, інформує Ukr.Media економіка і політика.

«По мірі появи на торгах продавців долара і вирівнювання попиту і пропозиції відбувалося вирівнювання ринку. Спочатку до 26,33-26,38 грн./$, а потім міжбанк взагалі звузився до 26,3050-26,32 грн./$», — зазначив Гриненко.

Нацбанк чекав появи основних торговців, і з ранку не втручався у роботу безготівкового ринку. Хоча фінансисти не виключають його появи по мірі зростання продажів долара. Останні кілька днів НБУ активно продавав валюту зі своїх резервів, тому зараз буде використовувати будь-яку можливість для їх поповнення.

Вчора центробанк продавав долар вранці за 26,50 грн./$, а відкотили валютні котирування ввечері вже експортери, яким до кінця дня не вистачило гривні під податкові платежі, бо вони розпродавали свої запаси долара. Це дозволило 20 червня відкотити його міжбанківський курс на 4 копійки, і закріпитися в діапазоні 26,38-26,42 грн./$.

Сьогоднішні прогнози банкірів перебували в рамках 26,20-26,40 грн./$.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *