Український відеоблогер звинуватив російського журналіста у вилученні з інтерв’ю слів про Україну, голодомор і війну | Кримінальні новини

03.05.2021 23:30

Український відеоблогер Іван Рудський, більше відомий як EeOneGuy або Івангай дав інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю і заявив, що той його добряче пошматував.

За словами, Івангая, інтерв’ю вирізали фрагменти, де він розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-українського конфлікту.

Інтерв’ю було опубліковане у Youtube ще 18 березня, проте Іван Рудський вирішив повідомити про вилучення фрагментів 2 травня.

“Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся – жертва голодомору. Дідусь – жертва репресій НКВС. А тепер Україна має війну з Росією”, – написав у Twitter відеоблогер Івангай

“Донецьк, Луганськ, Крим. Згадаймо, як РФ віджала у України їх території, ціною тисяч життів, і те, що народ Росії безсилий проти цього”, – додав він.

У коментарях до власного допису відеоблогер також назвав російського журналіста боягузом, використовуючи лайливі слова. Водночас допустив, що так сталося через цензуру, яка діє у Росії. 

Реакції Юрія Дудя на звинувачення з боку блогера ще не було.

До слова, відеоблогер Івангай, він же Іван Рудський, народився у Дніпропетровській області у 1996 році і дитинство провів у Кривому Розі. Невдовзі після закінчення школи переїхав до Росії.

У 2013 році створив власний канал в Youtube, який став одним з найбільш популярних каналів російською мовою – у 2016 році мав вже 10 млн підписників. Наразі його Youtube-канал EeOneGuy має понад 17 млн підписників.

З 2020 року Іван Рудський опублікував в Instagram низку фотографії з України і в одному з дописів повідомив, що “почав більше цінувати Батьківщину”.

Источник

Previous post На Харківщині до лікарні привезли тяжко пораненого ножем чоловіка | Кримінальні новини
Next post Жителя Бахмача судитимуть за торгівлю фальсифікованим алкоголем та цигарками. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *