Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 11 пожеж — Новини Чернігова та області

Read Time:51 Second

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, із яких 1 на об’єкті, 6 у житловому секторі, 3 в природних екологічних системах  та 1 інша. Пожежі виникли через недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі, підпал та недолік конструкції, виготовлення і монтажу виробничого обладнання. Вогнем пошкоджено 5 будівель. Знищено автомобіль, 11,2 т грубих кормів та 8 тон соняшника.

Рятувальники Чернігівщини сподіваються на свідомість кожного громадянина та закликають дотримуватись заходів пожежної безпеки. Слідкуйте за справністю опалювальних, електронагрівальних приладів та електричних мереж. Не допускайте паління у помешканнях, ретельно гасіть недопалки й сірники. Слідкуйте за розвагами дітей та в жодному разі не залишайте їх без нагляду. Дотримуйтесь вимог безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *