Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 48 разів залучалися до дій за призначенням — Новини Чернігова та області

Read Time:46 Second

Протягом минулого тижня (з 08.11. по 15.11.2021) у підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 67 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 34 пожежі, із яких 18 виникли в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 6 у природних екологічних системах, 2 на об’єктах та 6 інших. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 3 людини загинули, ще одна отримала травми.

На водних об’єктах області потонуло три людини.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 11 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт, а саме: надання допомоги бригадам екстреної медичної допомоги, працівникам правоохоронних органів, населенню, проведення пошукових робіт, рятування тварини, проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ДТП.

                                                                


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *