З державного бюджету виділять рекордну суму на оборону України

Read Time:1 Minute, 3 Second

За словами глави Мінфіну Оксани Маркарової, в майбутньому році витрати на оборону будуть найбільшими.

У наступному році видатки на оборону, які передбачені проєктом Державного бюджету, є найбільшими серед тих сум, які виділялися на ці цілі в Україні. Про це у вівторок, 8 жовтня, на брифінгу повідомила міністерша фінансів України Оксана Маркарова. «Весь бюджет на безпеку і оборону — це 245,8 млрд грн, це 5,4% від ВВП. 136 млрд грн — це те, що ми почули як позицію президента — 3% безпосередньо на Міністерство оборони. Це буде найбільша цифра, яка виділялася безпосередньо на оборону», — зазначила Маркарова, інформує Ukr.Media.

Кабмін України має намір реалізувати підтримку громадян країни субсидіями, але за умови, що сума коштів за комунальні послуги перевищує 15% від загальних доходів на все домогосподарство. Відповідні зміни передбачені в Програмі діяльності Уряду, український енергетичний ринок повинен працювати за правилами ринкових відносин. Таким чином, він повинен включати в себе велику кількість як покупців енергоресурсів, так і продавців.

Немонополізований український ринок повинен переймати світові тенденції щодо зниження вартості енергоресурсів. Як ми вже писали раніше, компанії, які займаються теплопостачанням не мають права нараховувати громадян України пеню, зокрема, якщо прийшла платіжка людині менш ніж за 10 днів до граничної дати оплати. Ці зміни у свою постанову днями Кабмін вніс на рекомендації Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники нагадують про важливість дотримання правил безпеки під час відвідування гір — Новини Чернігова та Чернігівщіни
Next post Православна церква України хоче щоб Різдво українці відзначали 25 грудня, але боїться що віряни перейдуть до УПЦ