З рятувальниками Барського району працювала психолог Служби порятунку — | Новини Вінниці та області

Read Time:50 Second

2 червня у м. Бар психолог Головного управління ДСНС області Наталя Коритчук провела ряд заходів. Один із них був спрямований на вивчення соціально-психологічного клімату колективу. Мета якого — з’ясувати задоволеність особового складу умовами несення служби, взаєминами з колегами по службі та керівництвом підрозділу, визначення формальних та неформальних лідерів, а також формування рейтингу керівного складу та  діагностики індивідуальних якостей кожного окремого співробітника.

Психологи-рятувальники зазначають, що подібні заходи дають змогу попереджати виникнення негативних тенденцій у поведінці та психоемоційному стані надзвичайників, здійснити додаткову індивідуальну роботу та відкоригувати проблемні аспекти в житті та діяльності окремо взятого колективу.

Кількома годинами поспіль, з метою удосконалення навичок ефективної взаємодії як всередині колективу, так і з населенням, з особовим складом бійців Служби порятунку психолог обласного відомства провела тренінг “Вирішуємо конфлікти”.

Під час тренінгу коучем проаналізовано типи конфліктів та шляхи їх подолання. Фахівці Служби відобразили своє бачення поняття «конфлікт» через вправу «Намалюй конфлікт», яка сприяла розвитку образного мислення учасників.

ГУ ДСНС України у Вінницькі області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники Вінниці три дні поспіль навчали дітей правилам безпеки на святі «Дитинство – країна мрій» — | Новини Вінниці та області
Next post Вінницька область: визначено найкращих учасників у Всеукраїнському конкурсі «Пожежі краще запобігти!» — | Новини Вінниці та області