Заступником голови Закарпатської ОДА з питань соціального захисту став Петро Добромільський

Read Time:1 Minute, 12 Second

Голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков представив свого заступника – Петра Добромільського. Про це йдеться на сторінці ОДА, передає Суспільне.

«Новопризначений заступник голови облдержадміністрації куруватиме напрямки соціального захисту, пенсійного забезпечення населення, сімейної політики, материнства і дитинства, оздоровлення дітей, гендерної політики, протидії торгівлі людьми, взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, міграції населення та архівної справи», — йдеться в повідомленні. За словами Анатолія Полоскова, тепер команда заступників повністю сформована.

Де працював Петро Добромільський

Петро Добромільський з 2005 року працював на керівних посадах в Іршавській РДА, був депутатом Іршавської районної ради V і VI скликань.

За поданням громадських організацій у 2015 р. обраний депутатом Закарпатської обласної ради VII, а згодом і VIIІ скликання. Був заступником голови Постійної комісії Закарпатської облради VIІ та VIIІ скликань з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

Закарпатська ОДА

Що декларує посадовець

У Єдиному державному реєстрі декларацій Добромільський декларує три житлових будинки, один з яких недобудований (всі — у селі Білки на Іршавщині), 5 земельних ділянок та 2 автомобілі.

Серед цінних паперів Петро Добромільський декларує акції ПАТ «ІРШАВРЕМВЕРСТАТ» та оголошує про корпоративні права у ТОВ «Пріма Фарм».

У розділі про грошові активи новопризначений заступник голови ОДА декларує майже 42 тис. грн як зарплату за основним місцем роботи — ТзОВ «ТРАМПЕТ+», на ім’я ж дружини — Оксани Добромільської — зафіксовано 590 тисяч гривень готівкою та 5 тисяч доларів, а також у «Ощадбанку» — 2,262 гривні.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post В Ужгороді у ДТП потрапило поліцейське авто
Next post На Берегівщині водійка збила двох велосипедистів, один з них – у реанімації