Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«Зелена країна»: під Полтавою висадили дев’ять тисяч нових дерев — Новости Полтавы и области

Read Time:50 Second

Сьогодні, 30 жовтня, на ділянці Рудянського лісництва поблизу Терентіївки Полтавського району на площі 1,5 га висадили 9000 дерев.

Разом у день загальнодержавної толоки та обласної акції «Створюємо ліси разом» у межах президентської програми «Зелена країна», державні лісогосподарські підприємства Полтавщини висадять щонайменше 46 тисяч дерев.

«За місяць на Полтавщині вже було посаджено близько 900 саджанців різних порід. Сьогодні ми садили дуб звичайний. Грунт дещо важкий, але із поставленим завданням впоралися», – зазначив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства і депутат облради Іван Гришко.

На ділянці Рудянського лісництва до акції долучилися депутати обласної ради та представники влади. «Фронт робіт, який для нас створили в лісництві, досить великий. Але через декілька років ця територія, засаджена новими деревами, має стати одним із кращих куточків для відпочинку на Полтавщині», – розповів Євген Греков, заступник голови ОДА.

Восени на Полтавщині під час акції «Створюємо ліси разом», яка триває з 1 жовтня до 30 листопада, лісогосподарські підприємства області уже заліснили 150,4 га лісу, висадивши понад 900 тисяч дерев.

ліс, толока, влада, акція


Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *