Аналітики MUFG Bank відзначають, що повідомлення Федеральної резервної системи про те, що зростання інфляції є «тимчасовим», заслуговує на довіру. Вони вважають, що ризик більш різкого стрибка прибутковості вище поки залишається низьким. Їх прогноз по долару залишається ведмежим, хоча і з меншою переконаністю, ніж раніше.
«Повідомлення про керівні вказівки Федеральної резервної системи стало трохи складніше після публікації індексу споживчих цін на цьому тижні, але перший висновок полягає в тому, що ФРС виконала хорошу роботу, переконавши ринок в своїй давній точці зору, що майбутній сплеск інфляції буде тимчасовим. Але, звичайно, це керівництво дійсно ефективно тільки в тому випадку, якщо воно заслуговує на довіру, і є ряд факторів, які допомогли забезпечити цю довіру, що очевидно в русі ринку після виходу звіту по ІСЦ».
«Хоча обмежений рух прибутковості 10-річних облігацій примітно, не менше скромні зміни відбулися і на короткому кінці кривої прибутковості. Це важливо з точки зору валютного курсу, оскільки короткий кінець кривої може виявитися великим диференціюються фактором в майбутньому. Більшість центральних банків в цьому році скоротять заходи підтримки, і багато хто з них можуть підняти ставку в цьому і наступному році, але для єврозони і Японії до реального підвищення процентних ставок все ж ще далеко».
«Оскільки долар США є світовою резервною валютою, ринок казначейських облігацій США залишається ключовим ринком для глобальних інвесторів, а витрати на хеджування як і раніше настільки низькі через те, що короткий кінець кривої США добре закріплений, зростання прибутковості за вирахуванням хеджування стає все більш привабливим».
«Хоча ми думаємо, що прибутковість облігацій США буде рости, вищезгадані фактори повинні означати, що рухи будуть впорядковані і, отже, сумісними з подальшим ослабленням долара США».
Credit Agricole CIB Research і раніше скептично ставиться до того, що недавнє ралі EUR / USD може бути продовжено в найближчій перспективі.
«По-перше, ми думаємо, що до 10 червня недавнє посилення фінансових умов єврозони може змінити баланс ризиків в сторону відстрочки звуження PEPP після третього кварталу, особливо з урахуванням того, що Керуюча рада намагається уникнути подальших стрибків прибутковості європейських державних облігацій у відносно неліквідний річний період », — зазначає CACIB.
«У той же час поліпшення даних по зростанню і інфляції в США може підштовхнути прибутковість казначейських облігацій США до березневого максимуму. В результаті ми вважаємо, що довгостроковий спред прибутковості європейських і американських облігацій знову стане більш негативним і чинитиме тиск на EUR/USD », — додали в CACIB.