Щомісячні оклади працівників виконавчого апарату Житомирської облради цього року потягнуть з бюджету 460 тис. грн

Read Time:1 Minute, 4 Second

  Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко затвердив штатний розпис виконавчого апарату облради на 2021 рік.

  Відповідне розпорядження Федоренко підписав 12 квітня, — пише zhitomir.info.

  Загальна кількість штатних посад у виконавчому апараті обласної ради – 63, фонд зарплати на місяць за посадовими окладами становитиме 459 тис. 645 грн. Зауважимо, що крім окладу працівники також отримують надбавки за ранг, за вислугу років, за особливий характер роботи та інтенсивність праці й можуть отримувати премії. Наприклад, голова обласної ради та його заступники отримують щомісяця надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і щомісячну премію у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, особливий характер роботи та інтенсивність праці за фактично відпрацьований час.

  У порівнянні з попереднім штатним розписом, який діяв з 12 червня 2020 року, кількість посад не змінилася, а виплати за посадовими окладами збільшилися на 7 тис. 433 грн: в управлінні зв’язків з громадськістю посаду консультанта з окладом 5 тис. 700 грн замінили на заступника начальника управління з окладом 10 тис. 233 грн; оклади водіїв (4 штатні одиниці) збільшили з 2 тис. 686 грн до 3 тис. 411 грн.

  Скріншот з додатка до розпорядження від 12.04.2021 р.

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Дністровський район: рятувальники провели інструктаж із працівниками Національного природного парку — | Новини Буковини
Next post У Житомирі планують побудувати ще одне приміщення Національного музею космонавтики